Video / Shpërthen ‘Arena e Demave’, kapiteni ngre trofeun

Partizani ka fituar titullin e 17-të kampion, duke e mbyllur në mënyrën më të mirë të mundshëm sezonin 2022/23.

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka dhe Sekretari i Përgjithshëm Ilir Shulku u shfaqën pranë presidentit Demi duke i dhënë medaljet lojtarëve të kuq.

Në fund, presidenti Duka ja dorëzoi titullin kapitenit Telushi, i cili së bashku me lojtarët e tjerë e ngritën në qiellin e “Arenës së Demave”.

Komentoni!