Partizani KAMPION!

Partizani ka fituar sot me rezultatin 2-0 kunder Teutes (shikoni golat) me gola nga Rrapaj dhe Cara, duke marre keshtu tre pike te arta dhe titullin KAMPION!!!

Hera e fundit që Partizani shpallej kampion ishte viti 2018-2019, asokohe të kuqtë drejtoheshin nga Skënder Gega.  

Shikoni historine e plote te Partizanit ne futboll.

Ja dhe renditja perfundimtare e sezonit:

Komentoni!