Tifozeria e kuqe në derbi, shikoni gjithë fotot

Partizani fitoi 1-0 ne derbi fale golit te Skukes qe ne minuten e katert dhe tani kryeson Superligen me kate pike diference.

Por pervec skuadres kane qene edhe tifozet qe kane korrur nje fitore me paraqitjen e tyre ne Air Albania. Shikoni gjithe fotot me poshte si dhe video ne artikullin e ndeshjes. Mund te shtoni foto te tjera ne komente me poshte.

Komentoni!