Trajneri Colella debuton me fitore në miqësore (Video)

Partizani ka triumfuar në miqësoren ndaj Teutës, të cilën e ka fituar me rezultatin 1-2.

Ishte nje ndeshje e mire ku skuadra jone krijoi shume raste.

Durrsakët gjetën të parët golin e avantazhit, ku ishi i sfidës Hebaj realizon nga goditja e dënimit, por këmbëngulja e “Demave” bërë i rezultati i sfidës të ndryshonte fillimisht me një autogol të Elezit dhe më pas me golin e Celës që i dha fitoren “Të Kuqve”.

Trajneri i ri i Partizanit, Giovanni Colella e nis kështu me një fitore në prag të startit të sezonit të ri.

Golat

1-1
1-2

Formacioni

Komentoni!