Skuka votohet “Lojtari i ndeshjes” në fitoren kundër Teutës

Ne ndeshjen e fundit te kampionatit, Partizani mundi Teuten me rezultatin 3-1. Sot, perpara ndeshjes se ardhshme te Superliges, u mbyll votimi per lojtarin me te mire per ndeshjen e kaluar.

Skuka, qe shenoi nje gol ne ate ndeshje kunder Teutes, eshte votuar si lojtari me i mire nga tifozet qe hodhen voten ne faqe. Sulmuesi ka marre gjysmen e votave. Ne vend te dyte renditet Matondo me 21% te votave dhe pas tij Kallaku me 10%.

Votimi

  1. Skuka (50%, 39 Vota)
  2. Matondo (21%, 16 Vota)
  3. Kallaku (10%, 8 Vota)
  4. A. Marku (5%, 4 Vota)
  5. Bitri (5%, 4 Vota)
  6. Stenio Junior (3%, 2 Vota)
  7. Mirosvlajev (3%, 2 Vota)
  8. Mala (1%, 1 Votë)
  9. Belica (1%, 1 Votë)
  10. Murataj (1%, 1 Votë)

Komentoni!