Humbi penalltinë ndaj Vllaznisë, Skuka i përlotur i kërkon falje tifozëve (Video)

Xhuljano Skuka ishte protagonist në humbjen e Partizanit përballë Vllaznisë nga gjuajtjet e 11-metërshave në Kupën e Shqipërisë. Partizani barazoi 0-0 ne ndeshjen e pare dhe ndeshja ed yte shkoi ne penallti pasi u mbyll 1-1 ne kohen e rregullt dhe ne shtese.

Goli ne fushen kundershtare nuk ka me vlere shtese pas ndryshimit te rregullores.

Sulmuesi me i mire i Partizanit ne kete sezon, humbi penalltinë e parë ndaj shkodranëve dhe të vetmen për Partizanin, që solli eliminimin e tyre nga ky kompeticion.

I përlotur, Skuka shkoi dhe i kërkoi falje tifozëve të tij, pas i hoqi mundësinë Partizanit për të shkuar në finale. Gjithashtu dhe shokët e tij të ekipit ishin aty për të ngushëlluar sulmuesin e kuq.

Komentoni!