Miqësore luksi, Partizani – Roma në 12 gusht

Partizani dhe Roma do të zhvillojnë të shtunën datë 12 gusht një ndeshje miqësore mes tyre.

Kampionët në fuqi të Shqipërisë mirpresin në kryeqytet nënkampionët e Europa League formacionin e Joze Mourinhos në një përballje luksi.

Emocionet e kësaj sfide do të keni mundësi ti ndiqni live në stadiumin “Air Albania” të shtunën e 12 gushtit ora 20:00.

Komentoni!