Ku ta shikoni ndeshjen: Fun-Zone dhe MCN TV

Klubi Partizani ka bere te ditur nepermjet rjjetev sociale se ndeshen e sotme të Champions League mund ta ndiqni në Fun Zone-in e krijuar posaçërisht për tifozerinë e kuqe. Te gjithe tifozet jane te ftuar.

Amfiteatri i Universitetit të Arteve pranë sheshit “Nënë Tereza”, do të jetë vendi i rezervuar për ju për të ndjekur dhe mbështetur “Demat e Kuq” në ndeshjen e kthimit Bate Borisov – Partizani e vlefshme për raundin e parë të Ligës së Kampioneve.

Ndeshja do të transmetohet LIVE edhe ne televizion, në kanalin MCN TV. ndeshja midis BATE Borisov dhe Partizanit luhet të martën datë 18 korrik, ora 20:00.

Komentoni!