Ultras Guerrils, detajet e tranfertës së Laçit

Në prag të ndeshjes se javës së 29-të të Superligës përballë Laçit, që zhvilohet të dielen me 16 prill prej ores 15:00, Ultras Guerrils ka njoftuar për detajet e organizimit të kësaj transferte.

Grumbullimi i tifozëve do te fillojë në orën 12:30 në vendtakimin tradicional tek Pallati i Sportit “Asllan Rusi”.

Ështe sprinti final i kampionatit, dhe rëndësia e ndeshjeve sa vjen e shtohet, çdo top i fituar, çdo duel, e çdo gol i shënuar shton peshë në arritjen e objektivit sezonal. Ashtu si prezenca e çdo tifozi të kuq shton peshë në mbështetjen e fortë dhe në arritjen e 8 fitoreve të radhës …Hajdeni t’gjith! Forca Partizan!”

Komentoni!