Laçi – Partizani pa pagesë në RTSH Sport

Përballja e së dielës Laçi – Partizani, ndeshje që do të luhet të dielën me fillim në orën 15:00 për javën e 29-të të Superiores është përzgjedhur nga RTSH Sport për t’u transmetuar drejtpërdrejt dhe pa pagesë.

Një lajm i mirë ky për tifozërinë e kuqe të shpërndarë në mbarë vendin, dhe për më tepër jo të gjithë kanë mundësinë që të paguajnë platformat televizive “pay-per-view”.

Komentoni!