Volej femra / Partizani në finale

Ekipi i volejbollit të femrave Partizani ka shënuar fitore në ndeshjen e dytë gjysmëfinale të fazës “play off” përballë Vllaznisë.

Ndeshja e luajtur në “Qazim Dervishi” të Shkodrës eshtë mbyllur 0-3 (21:25; 13:25; 21:25) për skuadrën e kuqe, me Flavia Martinez dhe Xhovana Kaçorrin si më të spikaturat në këtë fitore me 15 përkatesisht 12 pikë të realizuara.

Në finale Partizani do të përballet me skuadrën e Skenderbeut të Korçës.

Komentoni!