Ja arbitrat që do të gjykojnë ndeshjen Teuta-Partizani

Në pritje të fillimit të ndeshjes kryesore të javës së 27-të Superligës ndërmjet Teutës dhe Partizanit, janë mësuar edhe gjyqtarët që do të drejtojnë këtë takim.

Juxhin Xhaja është arbitri kryesor i takimit, ndërsa asistentë e tij në këtë përballje janë Dojando Myftari dhe Nertil Bregasi. Arbitër i katërt është Silvio Dyrmishi, ndërsa në VAR Kreshnik Cjapi i asistuar nga Emigers Ganxhi.

Ndeshja Teuta – Partizani zhvillohet në “Niko Dovana” me fillim prej orës 18:00.

Komentoni!