Sulmuesi Fabian Shahaj vjen me huazim nga Hollanda

FK Partizani ka zyrtarizuar sot afrimin e Fabian Shahaj në familjen e kuqe.

Drejtuesit dhe lojtari kanë arritur marrëveshjen me klubin hollandez ADO Den Hag për huazimin e sulmuesit 20 vjeçar.

Shanaj i cili ka qenë edhe pjesë i ekipit tonë përfaqësues U-19, me Partizanin do të provojë edhe eksperiencën e parë në kampinatin shqiptar.

Komentoni!