Superliga U19: Partizani – Dinamo 3-1 (Video)

Partizani U19 ka fituar derbin kunder Dinamos me rezultatin 3-1. Vidrica ka shenuar ne minuten 4′ perte kuqte, ndersa Karaj ka realizuar nje dopiete me dy gola ne minutat 38′ dhe 92′ duke vulosur fitoren. Me keto tre pike, Partizani renditet ne vend te trete ne Superioren U19.

Formacioni: Shehaj ,Budi ,Bakalli ,Stafa ,Mania ,Laçka ,Puci ,Petritaj ,Tafili ,Vidrica , Karaj

U aktivizuan: Zere, Bitollari, Kokomani, Gjuzi

Trainer: Renaldo Kalari

Komentoni!