Skuka shënon gol për Kombëtaren (Video)

Xhuliano Skuka ka shenuar sot golin e tij te pare per Kombetaren shqiptare.

Goli i tij i jep avantazhin Shqiperise ne miqesoren kunder Armenise. Ne minuten e 28-te, Asllani jep një pasim perfekt për Çokajn i cili ul topin për Skukën. Ky i fundit nuk gabon me gjuajtjen e tij dhe kalon në avantazh kuqezinjtë.

Komentoni!