Kupa: Partizani – Oriku 0-0 (Video)

Formacioni

Ndeshja

Fillon ndeshja e Kupes ku Partizani inauguron stadiumin e ri përballë Orikut.

Pjesa e pare eshte mbyllur pa gola, edhe pse kemi pasur disa raste per te shenuar.

Fillon pjesa e dyte dhe Partizani vazhdon te jete ne kerkim te golit.

Disa tymues u hodhën pas portës së Alban Hoxhës, të cilat bënë që një pjesë e fushës të mbulohej nga tymi.

Për këtë arsye u prit për disa minuta që pjesa pas porte të pastrohej nga forcat e sigurisë, në mënyrë që ndeshja të vazhdonte normalisht.

Mbyllet me barazim pa gola ndeshja e pare ne stadiumin Partizani. Kualifikimi do te vendoset ne ndeshjen e kthimit.

Komentoni!