Mbrojtësi maqedonas David Atanaskoski firmos me Partizanin

FK Partizani zyrtarizon arritjen e marrëveshjes me lojtarin David Atanaskoski.

Mbrojtësi i majtë bashkohet me të kuqtë pas eksperiencave të fundit te Shakter Karaganti në Kazakistan dhe Makedonija Gjorce Petrov.

25 vjeçari nga Maqedonia e Veriut ka nënshkruar me Partizanin një kontratë një vjeçare me opsion rinovimi edhe për një tjetër sezon dhe menjëherë do ti bashkohet skuadrës në Slloveni.

Komentoni!