Publikohen çmimet e blitave për derbin me Dinamon

Klubi Partizani ka publikuar çmimet e biletave në Tribunat respektive të stadiumit “Selman Stërmasi” per derbin e rradhës kundër Dinamos. Ndeshja do te luhet më 29 Prill në orën 16:45.

Çmimet do te jenë:
🎫Biletat në Tribunat: A1, A2 dhe B1, B2 do të kushtojnë 1000 Lek (të reja)
🎫Biletat në Tribunat: C, D1, E, F, G dhe H do të kushtojnë 300 Lek (të reja)
📍Tribunat: B1, B2, C, D1, E, F, dhe G sektorët do të jenë në dispozicion të tifozerisë së 🔴🔴
📍Tribunat: B1, B2 dhe H1, H2 do të jenë sektorët e rezervuar për tifozerinë 🔵🔵

Biletat mund ti siguroni duke filluar nga dita e enjte ora 10:00 deri në orën 19:00 pranë pikës së shitjes në stadiumin “Selman Stërmasi”.

Komentoni!