Tifozeria e Partizanit ka në dispozicion sektorët S dhe V në derbi

Ndeshja e radhës Tirana – Partizani, luhet të shtunën ora 19:45, në stadiumin “Air Albania. Keshtu Ultras Guerrils kane nisur pergatitjet per derbin, dhe sik eshte zakon, pritet nje marshim drejt stadiumit dhe spektakel brenda tij.

Tifozeria e Partizanit ka në dispozicion sektorët S dhe V. Biletat ne keto sektorë do të kushtojnë 400 LEK. Por ka dhe bileta 3.000 dhe 4.000 LEK te sektorët e tribunës qëndrore, W107, W105, dhe W106

Ultras Guerrils do të vendosen në sektorin S101-104. “Të gjithë pa përjashtim me shallin me vete”, thote njoftimi i ultrasve.

Gjithashtu grupi kujton se përveç biletarive, prej ditës së sotme bileta do të mund të gjeni si gjithmonë tek Baza 46.

“Gjithashu ju ftojmë të qëndroni në pritje për detajet e tjera te organizimeve dhe marrshimit traditë për në stadium. Forca Partizan!”, perfundon lajmerimi i Ultras Guerrils ne Facebook.

Komentoni!