Erdhi të bëjë bomberin te Partizani, por akoma s’ka gjetur rrjetën

Milan Mirosavljev Partizani

Milan Mirosavljev u afrua ne skuader në janar, por deri tani ka treguar shume pak ne fushe.

Sulmuesi nga Serbia gjate karrieres se tij ka luajtur me shume skuadra ne vendin e tij dhe gjithashtu ne Mal te Zi, Kazakistan e Letoni. Se fundmi ai eshte te Partizani, por akoma nuk ka gjetur rrjeten. Ka vetem nje karton te verdhe ne emrin e tij.

Mirosavljev aktivizohet thuajse në çdo ndeshje si zëvendësues, por ende nuk ka mundur të japë shkëndija për të treguar se drejtuesit bënë zgjedhjen e duhur kur e afruan te Partizani.

Në pjesën më të madhe të lojës, 26-vjeçari nuk është i sinkronizuar me pjesën tjetër të skuadrës dhe rrallehere kemi permendur emrin e tij si nje rrezik ne porten kundershtare.

Komentoni!