Dinamo – Partizani,  publikohen çmimet e biletave

Mbrëmjen e së premtes do të zhvillohet derbi i kryeqytetit mes Dinamos dhe Partizanit, e cila do të luhet në stadiumin “Elbasan Arena” në orën 19:45.

Kundërshtarët me anë të një njoftimi në profilin zyrtar në rrjetin social “Facebook” kanë publikuar çmimet e biletave për këtë supersfidë të javës së 22-të në Kategorinë Superiore.

Në tribunën pas porte dhe për miqtë bileta kushton 400 lekë të reja, ndërsa në tribunën qendrore bileta do të kushtojë 2000 lekë të reja.

Komentoni!