Caktohet axhenda e javës së ardhshme, derbi të premten

Partizani – Dinamo, sezoni 2004-2005

Partizani do të luajë kundër Dinamos në javën e 22-të të Kategorisë Superiore. Federata shqiptare e futbollit ka bërë publike axhendën e javë së ardhshme dhe derbi do të luhet ditën e premte, në orën 19:45.

Komentoni!