Ndryshon orari për ndeshjen e Kupës kundër Dinamos

Derbi Partizani-Dinamo është ndër sfidat më të shumëpritura të Kupës së Shqipërisë. Ndeshja pritej të luhej të enjten në orën 19:45, por orari tashmë ka ndryshuar.

Tanimë ndeshja do të luhet në orën 18:00.

Përsa i përket ndeshjeve të tjera, nuk ka ndryshime dhe sfidat priten të luhen në oraret e përcaktuara. Më poshtë keni dhe kalendarin e sfidave të Kupës së Shqipërisë.

E mërkurë 9 shkurt

Teuta-Skënderbeu 16:45 Elbasan

E enjte 10 shkurt

Laçi-Egnatia 13:45 Laç

Vllaznia-Flamurtari 13:45 Shkodër

Partizani -Dinamo 18:00 Tiranë

Komentoni!