Super Hebaj shenon dy gola nga stoli, Partizani fiton 3-1

Partizani ka fituar 3-1 sot kunder Flamurtarit. Ka qene Bardhi ai qe ka kaluar te kuqte ne avantazh ne fillim te pjeses se pare.

Partizani humb raste te shumta dhe e peson. Barazon Flamurtari ne minuten e 40-te. Menjehere pas golit, fotografi i miqve debaton me tifozet e kuq e disa prej tyre futen ne fushe. Mes rremujes ndeshkohet Ribaj me te kuqe, autori i golit per vlonjatet.

Pjesa e dyte vazhdon me raste te humbura, deri sa futet Hebaj. Ai kalon Partizanin ne avantazh me prekjen e pare te topit e me pas thellon distancen me nje gol me koke.

Trashi eshte ndeshkuar me te verdhe ne kete ndeshje dhe mungon ne derbin me Tiranen.

Komentoni!