Partizani B – Vllaznia B 2-2

Partizani B dhe Vllaznia B u ndanë në një barazim 2-2. Balla  ka kaluar te kuqte ne avantazh ne minuten e 3’ dhe ai ka qene goli i vetem i pjeses se pare. Me pas ka qene Hyseni qe dyfishon avantazhin ne minuten e 49’.

partizani b.jpg

Por me pas ka qene Vllaznia B qe shkurton distancen me Shaben ne te 72’ dhe Bardulla qe barazon me penallti ne minuten e 78’.

Te dyja skuadrat gjenden me nga 23 pikë në renditje ne Grupin B ne Kategorine e Dyte.

Federata Shqiptare e Futbollit Rezultate Live (1) 2

Komentoni!