BAM tregojnë sekretet e Partizanit

Tre emrat më të përfolur të Kategorise Superiore; Bardhi, Asani dhe Mala tregojnë gjithçka rreth kampionëve të dimrit, në një intervistë për gazetaren e SuperSport, Sidorela Gjoni.

Komentoni!