Publikohen çmimet e biletave për Partizani-Roma

Klubi ka zbuluar ne rrjetet sociale cmimet e biletave per miqësoren e luksit FK Partizani – AS Roma. Sic ju kemi njifutar me pare, kjo ndeshje do te luhet ne 12 gusht ne oren 20:00 ne stadiumin Air Albania.

Çmimet e biletave në tribunat e stadiumit do te jenë:

  • TRIBUNA – VIP kushtojnë 5 000 Lekë
  • Tribunat W: 📍Sektorët: W101 – W107 kushtojnë 2 500 Lekë
  • Tribuna E (përballë) 📍Sektorët: E101 – E210, do të kushtojnë 600 Lekë
  • Tribunat N dhe S (pas porte) 📍Sektorët: N101 – N207, S101 – S205 kushtojnë 400 Lekë

Biletat mund ti siguroni nga dita e sotme online.

Komentoni!