Colella: Ndeshje e vështirë, Laçi kërkon pikë

Konferenca per shtyp e trajnerit Colella ne prag te ndeshjes ne Laç.

Perballja ndaj Laçit?

Colella: Mendoj qe na pret nje ndeshje e veshtire. Luajme ndaj nje skuadre e cila eshte ne kerkim te pikeve ashtu si edhe ne. Do te jete perballje e ekuilibruar.

Laçi vjen ne kete takim per nje fitore!

Colella: E perseris qe do te kerkojne te marrin pike dhe kjo eshte normale ne kete moment te kampionatit. Secili ka motivet e tij per te arritur piket. Pres nje skuader qe do te jete gati ndaj nesh.

Gjendja e skuadres?

Colella: Mungesa e vetme per neser do te jete ajo e mesfushorit Maguette. Ndersa demtimi i Selmanit dihet, pasi eshte operuar ne shpatull dhe i urojme sherim dhe nje rikthim sa me te shpejte ne skuader.

Komentoni!