U21, Partizani – Tirana 2-0 (Video)

Partizani ka fituar derbin ne Kategorine Superiore U21 kunder Tiranes me rezultatin 2-0.

Skuadra e drejtuar nga Gerd Haxhiu ka fituar ndeshjen e javes se 12-te fale golave nga Zekolli ne minuten 45′, dhe Januzi ne 60′. Ibrhaimi ka mbajtur porten e tij te paprekur nga krahu tjeter.

Formacioni: Ibrahimi, Greca, Dhimitri, Koni, Zekolli, Markoçi, Birçaj, Arapi, Vrenozi, Januzi, Havales.

U aktivizuan. Murati, Shuli, Sulaj, Devole, Lajthia

Trainer. Gerd Haxhiu

Video

Komentoni!