Kalendar “ferri” për Partizanin pas Skënderbeut

Partizanin e pret nje kalendar i veshtire.

Nëse kundërshtari i radhës, Skënderbeu, mund të quhet një rival i lehtë në letër, kalendari i Partizanit në katër javët në vazhdim do të jetë një “ferr” i vërtetë.

Pas korçarëve, kryeqytetasit presin Vllazninë në shtëpi. Më pas duhet të përballen edhe një herë me Dinamon, përpara se të luajnë ndaj Kukësit dhe të përballen për herë të tretë në këtë sezon me Tiranën, ne nje tjeter derbi.

Komentoni!