Femrat e Partizanit fitojne 3-0 kunder Teutes
Femrat e Partizanit fitojne 3-0 kunder Teutes 25.11.2014 | 16:07
Vajzat e Partizanit kane marre fitoren e peste ne shtate jave pasi kane mundur kete raund Teuten e Durresit. Ka qene nje fitore e paster e vajzave te kuqe me shifrat 3-0 qe i ka dhene skuadres se kuqe piket e plota. 
 
Partizani i drejtuar nga Roland Tarja ka udhehequr qe ne fillim dhe nuk e ka vene asnjehere ne dyshim fitoren duke u ngjitur keshtu ne kuoten e 16 pikeve dhe duke mbajtur vendin e trete ne renditje. Fitorja ka ardhur ndaj nje skuadre qe renditet e katerta dhe lufton per te mbajtur vendin e fundit qe te con ne play-off.
 
 
 
SHPËRNDAJE KËTË LAJM

SuperLiga

Partizani.Net | 2002-2015