Ju jeni tek Fillimi Rreth nesh

Rreth nesh
Rreth nesh 24.09.2014 | 14:43
Faqja Partizani.Net eshte nder faqet e para sportive shqiptare ne internet qe i kushtohet nje klubi sportiv. Faqja eshte krijuar gjate periudhes se veshtire qe skuadra po kalonte ne vitin 2000 per te sensibilizuar tifozet dhe per ti bashkuar ata rreth skuadres. Faqja fillimisht eshte perqendruar te skuadra e futbollit, por me pas jane perfshire te gjitha sportet ku Partizani garon.
 
Faqja ka qene vazdhimisht aktive per 14 vite te fundit duke qene vendi kryesor per lajme ne lidhje me Partizanin dhe tifozet e zjarrte te kesaj skuadre. Faqja mirembahet ne menyre vullnetare nga disa tifoze te kuq dhe eshte gjithnje e hapur per te shprehur cdo mendim te cdokujt ne lidhje me Partizanin.
 
Kontakt
 
SHPËRNDAJE KËTË LAJM

SuperLiga

Partizani.Net | 2002-2015