Mbërrin në skuadër sulmuesi brazilian
Mbërrin në skuadër sulmuesi brazilian 15.02.2016 | 00:00


Skuadra e Partizanit vazhdon të mbetet aktive ne mërkato. Drejtuesit ishin prej disa ditësh në bisedime me disa lojtarë të lirë pa kontratë dhe vetëm ditën e sotme kanë arritur ta vënë lojtarin e premtuar nën urdhrat e trajnerit Agostinelli. Bëhet fjalë për një sulmues brazilian ndërsa emri i tij nuk bëhet i ditur për momentin. Braziliani do të federohet te Partizani B pasi merkato per Kategorinë e dytë mbyllet sot në mbrëmje. Cdo javë nga ekipi B mund të karojnë 5 lojtarë te ekipi i parë dhe anasjelltas, kështu që aktivizimi i sulmuesit brazilian te ekipi i drejtuar nga Agostinelli bëhet pa asnjë problem.

SHPËRNDAJE KËTË LAJM

SuperLiga

Partizani.Net | 2002-2015