Duro: Jam i zhgënjyer, por shohim përpara
14.12.2014 | 15:06
14.12.2014 | 15:06
Për trajnerin e skuadrës së Partizanit, Shpëtim Duro barazimi në ndeshjen ndaj Flamurtarit do të ishte rezultati më i drejtë
Hoxha: Rekordin ia dedikoj bashkeshortes
14.12.2014 | 00:00
14.12.2014 | 00:00
Plot 1084 minuta pa pësuar gol. Alban Hoxha, portieri i skuadrës së Partizanit ka thyer rekordin e mbajtur nga Bujar Gogunja
Fejzullahu: Te ruajme kreun e renditjes (Video)
12.12.2014 | 19:49
12.12.2014 | 19:49
"Çdo ndeshje kërkon impenjim maksimal dhe ne vazhdojmë ti vlerësojmë të gjitha takimet"
Java 15: Statistikat e skuadrës
12.12.2014 | 19:18
12.12.2014 | 19:18
Racic dhe Mazrekaj kane secili nga kater gola, deri tani, ndersa pas tyre vijne Nexhipi e Vila me nga dy gola
Duro: Humbje e papritur, Vllaznia meritoi fitoren
18.12.2014 | 17:11
18.12.2014 | 17:11
Trajneri Shpëtim Duro ka pranuar se skuadra e tij nuk ka dhënë maksimumin dje ndaj Vllaznisë
Java 17: Partizani - Vllaznia 0-1 (Video)
17.12.2014 | 15:54
17.12.2014 | 15:54
Alban Hoxha merr titullin "Medalja e Meritës"
16.12.2014 | 14:50
16.12.2014 | 14:50
Duro: Jam i zhgënjyer, por shohim përpara
14.12.2014 | 15:06
14.12.2014 | 15:06

Ultras Guerrils | Skenderbeu - PARTIZANI

9 mijë “Guerrils”-a, skuqet “Qemal Stafa”
09.12.2014 | 19:05
09.12.2014 | 19:05
Guerrilsat masivisht drejt Durresit
29.11.2014 | 00:00
29.11.2014 | 00:00
Partizani ne gjysmefinalen e Kupes
16.12.2014 | 15:06
16.12.2014 | 15:06
Partizani e nis me fitore ne Kupe
12.12.2014 | 16:34
12.12.2014 | 16:34
Agim Fagu, sportisti me i mire
16.12.2014 | 15:35
16.12.2014 | 15:35
Partizani mund serish Apolonine, 78-62
10.12.2014 | 15:08
10.12.2014 | 15:08
Karate / Partizani 17-ë herë kampion (Video)
26.10.2014 | 00:00
26.10.2014 | 00:00
Partizani “bëhet” me biçikletë
15.03.2008 | 00:00
15.03.2008 | 00:00
Atletike, Partizani dominon te moshat
10.10.2014 | 00:00
10.10.2014 | 00:00

SuperLiga

Partizani.Net | 2002-2015