30.07.2014 15:07
Menu
· Fillimi
· Kampionati
· Kupa e Shqiperise
· Skuadra
· Europa
· Historia
· Ekipet e moshave
· Forumi
· Partizani TV
· Dyqani
Dyqani
8476213-19247572
Me shume komente
Vizitoret
· Miq ne faqe: 1

· Anetare ne faqe: 0

· Anetare gjithsej: 467
· Anetari me i ri: xhesika
Kupa, 1/4 Finale: Flamurtari - Partizani 1-0
KupaSot Partizani ishte ne Vlore per ndeshjen e pare te raundit cerek final te Kupes se Shqiperise. Te kuqte nuk kane arritur te marrin nje rezultat pozitiv ne kete ndeshje pasi jane mundur minimalisht nga skuadra e Memushit me rezultatin 1-0.

Goli i vetem i ndeshjes eshte shenuar ne pjesen e pare nga Shehaj nga pika e penalltise. Te kuqe kane luajtur 50 minutat e fundit me 10 lojtare pasi Fatjon Tafaj eshte larguar me karton te kuq, keshtu qe ky rezultat nuk mund te quhet negativ.

Flamurtari eshte ne avantazh per kualifikim, por rezultati 1-0 e le cdo gje te hapur per ndeshjen e kthimit qe do te luhet pas dy javesh. Ne viziten e fundit ne "Qemal Stafa", Flamurtari humbi 2-0, nje rezultat qe nese perseritet do te kualifikonte te kuqte.

Tani per Partizanin venemndja kthehet te kampionati ku skuadra ka perpara nje tjeter transferte te veshtire pasi do te udhetoje drejt Elbasanit te shtunen.

Flamurtari - Partizani 1-0
Shnues: Shehaj 41′ (11-m)
Flamurtari: Halili, Beqiri, Pani, Guga (Kon 88′), Begaj, Veliu, Merxha (Rustemi 70′), Alvish (Strati 76′), Kuqi, Shehaj, Galica. Trajner: E.Memushi
Partizani: Shehi, Tafaj, Pinari, Mallota, Bakalli, Gyla (Agolli 64′), Gjondeda, Karapici, (Mrtiri 74′), Capo (Sule 85′), Bega, Ngjela. Trajner: Sh.Duro
Gjyqtar: S.Jareci, E.Doda, A.Gue
Karton t verdh: Beqiri, Kuqi, Galica
Karton i kuq: Tafaj
Komentet
Nuk ka komente.
Shkruaj nje koment
Futu ne faqe per te shkruar Koment.
Vleresimi
Vetem anetaret mund te bejne vleresime.

Ju lutemi te futeni ne faqe.

Nuk ka asnje vleresim.
Temat e komentuara se fundi ne forum
  Tema Shikime Pergjigje I fundit
Merkato
Partizani
7941 206 Eni
30.07.2014 14:33
Miqesore: Gostivari - Parti...
Ndeshjet e Partizanit
85 1 Eni
24.07.2014 22:00
Mentor Zhdrella
Lojtaret dhe stafi
389 9 Eni
24.07.2014 15:02
Lorenc Trashi
Lojtaret dhe stafi
234 2 Eni
22.07.2014 17:03
Superliga 2014/15
Partizani
519 10 Eni
22.07.2014 14:58
Instagram fk_partizani
E dua PARTIZANIN

Dhuroni ne Facebook duke perdorur PayPal, Karta Debiti ose Krediti


Deri tani $1040.00
Futu ne faqe
Pseudonimi

FjalekalimiNuk je anetar?
Kliko ketu per tu regjistruar.

Harrove fjalekalimin?
Kerko nje te ri ketu.
Shoutbox
Duhet te futesh ne faqe per te komentuar.

30.07.2014 14:05
Partizani kerkon te afroje ne skuader mesfusorin 23-vjecar te Flamurtarit Bruno Telushi

29.07.2014 21:27
iku zeqiri nga flamurtari. te ne mbase?

26.07.2014 17:07
Une ne stadium shkoj qe ne 1978,qe kur isha 14 vjec,per rrezultate te shpresojme por po nuk erdhen dhe dy sulmues goli nuk kemi gje ne terezi,per kete jam i sigurte

26.07.2014 13:27
Kete sezon mjafton qe te jesh ne stadium cdo ndeshje edhe qe nga java e 4 apo 5 do bindesh edhe vete qe titulli nuk eshte utopi, ndersa Europa nuk diskutohet........

26.07.2014 13:26
I mire apo i keq Lika duhej ta kishte mbyll sezonin si trajner dhe jo te beheshin eksperimente me portugeze te panjohur. Pavaresisht kesaj Europen nuk e kapem se ai mercenari Memelli humbi penalltine

26.07.2014 13:25
Bajram, te siguroj qe kete sezon do gabohesh. Sezoni i kaluar u mbyll me deshtim pasi ishim vete ne tifozet dhe klubi viktime e klimes qe krijojne mediat sportive ne Shqiperi. I mire apo i keq Lika du

25.07.2014 16:24
sponsor tamam esht presidenti. ashtu si cdo skuader tjeter. pervec skenderbeut te tjerat rremuj jan akoma. un e shof aty aty der tani si sezoni kaluar.

25.07.2014 15:39
Kete gje pata parashikuar dhe vitin e kaluar ku Partizanin e shihja ne klasifikim midis vendit te katert dhe te peste.urimi im eshte para Partizani,por asgje sme bind.Te shikojme se si do shkojne puna

25.07.2014 15:36
Nuk mund te pretendosh tituj kur ske ekip elitar.si perfundim une dua qe parashikimet e mia mos te dalin,por fatkeqesisht ato do te jene 100% ne fund te sezonit

25.07.2014 15:35
per tituj,por lufta do te jete per mbijetese ne mes nesh,fierit,elbasa
nit,shkodres dhe deri diku durresit,por gjithsesi durresin e shoh para nesh

Koha e renderit: 0.65 sekonda 1,671,831 Vizitore