02.09.2014 20:47
Menu
· Fillimi
· Kampionati
· Kupa e Shqiperise
· Skuadra
· Europa
· Historia
· Ekipet e moshave
· Forumi
· Partizani TV
· Dyqani
Dyqani
8476213-19247572
Me shume komente
Vizitoret
· Miq ne faqe: 1

· Anetare ne faqe: 0

· Anetare gjithsej: 468
· Anetari me i ri: labi12
Kupa, Partizani fiton ne Burrel
KupaPartizani ka arritur nje fitore minimale ne ndeshjen e pare te turit te dyte te Kupes se Shqiperise. Te kuqte udhetuan drejt Burrelit ku golin e vetem ne fitoren 0-1 e shenoi mesfushori 21-vjecar Arber Capo. Pjesa e pare ne "Liri Ballabani" u mbyll ne barazim 0-0 ndersa goli erdhi ne minuten e nente te pjeses se dyte. Ky ishte goli i dyte ne Kupen e Shqiperise per Capon qe shenoi edhe kunder Tepelenes.

Ndeshja e kthimit per turin e dyte do te luhet pas dy javesh ne Tirane ne oren 14:00.

Burreli - Partizani 0-1
Burreli: Haxhia, Gjoka, Baku, Frisku, (Kadiu 46’), Ramadani, Vogli, Dika, Kola (Neli 63’), Meta (Pepa 59’), Lleshi, Mata. Trajner: L. Kola
Partizani: Shehi, Mallota, Pinari, Shala, Tafaj (Ceka 61’), Hallaēi, Gjyla, Capa, Karabeci, Kalari (Doda 59’), Dashi (Ngjela 46’). Trajneri: Sh. Duro
Golat: Capo 54'
Gjyqtare: A. Rama, D. Rexha, R. Avdo (Tiranė)
Komentet
Nuk ka komente.
Shkruaj nje koment
Futu ne faqe per te shkruar Koment.
Vleresimi
Vetem anetaret mund te bejne vleresime.

Ju lutemi te futeni ne faqe.

Nuk ka asnje vleresim.
Temat e komentuara se fundi ne forum
  Tema Shikime Pergjigje I fundit
Java 1: Laci - Partizani
Ndeshjet e Partizanit
158 3 Miri 71
24.08.2014 21:46
Partizani B
Partizani
1156 19 Eni
21.08.2014 16:45
Miqesore: Kamza - Partizani...
Ndeshjet e Partizanit
85 0 Eni
20.08.2014 19:53
Ardian Cuculi
Lojtaret dhe stafi
404 7 Eni
20.08.2014 16:15
Astrit Fazliu
Lojtaret dhe stafi
101 1 Eni
20.08.2014 14:33
Instagram fk_partizani
E dua PARTIZANIN

Dhuroni ne Facebook duke perdorur PayPal, Karta Debiti ose Krediti


Deri tani $1040.00
Futu ne faqe
Pseudonimi

FjalekalimiNuk je anetar?
Kliko ketu per tu regjistruar.

Harrove fjalekalimin?
Kerko nje te ri ketu.
Shoutbox
Duhet te futesh ne faqe per te komentuar.

02.09.2014 09:29
Ēuna di njeri gjė se ēfarė parrullash kishin shpėrndarė minjtė e Anadollit nė ndeshjen me Flamurtarin? Pyes sepse kishte reaguar dhe Braēe?

01.09.2014 09:06
Mos te harrojme qe nga 11shja e vjetshme vetem 4 lojtare luajne, ekipi duhet te mesohet me njeri tjetrin. Per mua mbrojtja e vjetshme mund te qe ruajtur.

01.09.2014 09:05
Mazrekaj u perpoq deri diku dhe vetem arrinte deri ne fundore nga krahet. Hoxha si gjithmoe na e zvogeloi humbjen. Fejzullahu mire, Mustafa shume luftarak.

01.09.2014 09:02
5-Disa lojtare jane jashte forme. Fazliu gati s'u kuptua qe lozte. Racic u bllokonte dhe humbi shumicen e dueleve. Viles iu degjua dy tre here emri kur kapte top.

01.09.2014 09:00
4-Ekipi s'eshte kolaudu akoma, Cunat vraponin, por s'lidheshin mire. Sulmuesve pak topa u shkonin.

01.09.2014 08:59
2-Deri kur ngelem me -1, ne beme pressing dhe Fieri s'beri nje gjuajtje ne porte. 3- Edhe pak ters jemi se goli qe devijim topi.

01.09.2014 08:57
Kur gjuajti penalltine Nexhipi, Mazrekaj u kthye mbrapsht e se s'donte te shihte. Po aman sikur po beheshin finalet e Kupes apo varej kampionati.

01.09.2014 08:55
Cuna, eshte vetem ndeshja e dyte. Po ta analizojme me qetesi ndeshjen mund te nxjerrim nja dy pika: 1. Ne e kishim fry shume, do bejme namin. Gje qe rezultoi ne presion tek lojtaret.

31.08.2014 18:40
@Endri. Si teori konsirative nuk e ke thur keq vetem se ke harru disa fakte.Ajo rrace lojtaresh qe ti kerkon eshte zhduk me kohe. Bakaj zgjodhi Kukesin, Skenderbeun e ne fund minjte e perpara nesh

31.08.2014 16:07
Nėse nuk arrijmė ta kuptojmė sėmundjen qė kemi, jo vetėm qė nuk dalim kampjon, por do tė ndodhi edhe njė ulje e pėrkrahėsve tė Partizanit, nė dėm tė pasardhėsve tė denjė toptanas!!

Koha e renderit: 0.45 sekonda 1,741,035 Vizitore